PORA OBIADOWA

Michał Sobociński

Mamy piątek godzinę 13:00, więc czas na 110. odcinek #PoryObiadowej. Tym razem gościliśmy Michała Sobocińskiego, wybitnego operatora filmowego. W rozmowie z naszym naczelnym zdradził kilka szczegółów zza kulis planów, na których miał okazję pracować.

PORA OBIADOWA

Karolina Gorczyca

W 108. odcinku #PoryObiadowej Karolina Gorczyca – aktorka mimo napiętego grafiku znalazła moment na spotkanie i rozmowę z Weroniką Wawrzkowicz. Czym obecnie jest zajęta aktorka?

PORA OBIADOWA

Kasia Meller

W 107. odcinku #PoryObiadowej Weronika Wawrzkowicz spotkała się na rozmowę z Kasią Meller, która … no właśnie, ciężko opisać jednym słowem, czym dokładnie się zajmuje. W skrócie – to po prostu osoba wielozadaniowa!

PORA OBIADOWA

Sebastian Stankiewicz
Gościem 105. odcinka #PoryObiadowej był Sebastian Stankiewicz. To nasze kolejne spotkanie ze Stankim i za każdym razem coraz bardziej go lubimy! Tym razem w rozmowie z Iwoną Kutyną Sebastian opowiedział nam między innymi o swojej wymarzonej roli.

PORA OBIADOWA​

Czesław Mozil

W 103. odcinku #PoryObiadowej Iwona Kutyna porozmawiała z Czesław Śpiewa między innymi o muzyce i o tym jak ważne jest, by wspierać naszą zdolną polską młodzież!

PORA OBIADOWA

Wojtek Kalarus

Gościem 102. odcinka #PoryObiadowej był Wojtek Kalarus. W ciekawej i szczerej rozmowie z Lukasz Radwan opowiedział o tym, jak ważna jest krytyka i że dla siebie sam jest najsurowszym recenzentem.

PORA OBIADOWA

Monika Dryl

Czas na kolejną porę obiadową. Tym razem w 101. odcinku Iwona Kutyna porozmawiała z Moniką Dryl między innymi o trudach bycia aktorem teatralnym.

PORA OBIADOWA

Kasia Kołeczek

Nasz naczelny Kuba Wejkszner w 99. odcinku #PoryObiadowej rozmawiał z Kasia Kołeczek o tym, jak macierzyństwo zmienia sytuację życiową i zawodową. Okazuje się, że jedno nie wyklucza drugiego i może przynieść sporo ciekawych pomysłów!

POLECANE